9

Hazard po polsku w Gamebookers

Juz od dawna mozliwy jest internetowy hazard po polsku w Gamebookers.
Każdy doświadczony gracz, który obstawia w internecie zapewne dobrze zna Gamebookers. Jest to jeden z pierwszych i najbardziej solidnych bukmacherów internetowych, który rozpoczął swoją działalność już w 1998 roku! Od tego czasu niezmiennie grają tam kolejne pokolenia.

Wielu graczy decyduje się na tą firmę głównie ze względu na bardzo szeroką ofertę, która wychodzi poza podstawowe dyscypliny sportowe. Możemy tutaj znaleść wiele spotkań krykieta, czy zakłady na wyścigi konne. Fani futbolu będą się tutaj czuli szczególnie dobrze, gdyż w liście spotkań znajdziemy niemal wszystkie europejskie ligi. Dla bardziej zaawansowanych graczy są także przygotowywane specjalne zakłady, które pozwalają obstawiać wiele interesujących wydarzeń.

Strona internetowa jest zbudowana bardzo schludnie i przejrzyście, dzięki czemu każdy początkujący gracz bardzo szybko odnajdzie się wśród tabelek meczowych. Bardzo dobrze prezentuje się również „live”, który jest obsługiwany bardzo sprawnie i szybko, dzięki czemu nie musimy zbyt długo czekać na aktualizację kursów.

Gamebookers jest również bardzo dobrym operatorem dla naszych pieniędzy. Minimalna wpłata, to 30 złotych, jednak w szczególnych sytuacjach firma pozwala sobie na obniżenie, lub zwiększenie tego limitu. Największą wadą jest fakt, iż podczas wypłaty naszych środków bukmacher pobiera aż 7 złotych z naszego konta.

Gamebookers to solidna firma z tradycjami, u której grają zarówno bardzo doświadczeni gracze jak i zupełnie początkujący. Posiada bardzo szeroką ofertę spotkań, jednak wadą są ich nieco zaniżone kursy. Jest to również jedna z najbardziej zaufanych i bezpiecznych firm, u której nie będziemy musieli zbyt długo czekać na wypłatę naszych pieniędzy

ZAGRAJ TERAZ