9

Hazardowa gra w karty Blackjacki czyli Oko w Internecie online

Blackjack czyli Oko gra to jedna z najbardziej znanych gier kasynowych, w której udział bierze krupier oraz gracz. Blackjack wymaga zdobycia sumy, która będzie równa liczbie dwadzieścia jeden lub jak najbardziej do niej zbliżona.

Taki wynik można uzyskać, kiedy dany gracz zdobędzie karty na przykład takie jak as, którego wartość wynosi jedenaście oraz dziesięć waleta damę lub króla, których wysokość równa się dziesięć. Karty od dwójki do dziewiątki mają z kolei wartość równą sobie.

Zakład danej gry stawia się przy pomocy żetonów na specjalnym do tego stole. Później krupier musi zobaczyć dwie karty swojego przeciwnika natomiast gracz może obejrzeć tylko jedna kartę krupiera. Kolejnym krokiem blackjack jest ruch gracza, który może dobrać kartę lub nie, podwoić stawkę, rozdwoić karty lub też zdecydować się na ubezpieczenie, które jest możliwe wtedy, kiedy odkrytą wcześniej kartą krupiera okazał się as. Gry w karty są miłym sposobem na spędzanie czasu jednak w przypadku, kiedy gra toczy się o pieniądze również i niebezpiecznym. Niektórzy z nas nie potrafią żyć bez adrenaliny, dlatego też z chęcią decydują się na gry, których stawką są pieniądze. Inni z kolei wola bardziej bezpieczne po tym względem hobby, czyli na przykład fotografię lub tez kolekcjonowanie znaczków.

Dla jednym może wydawać się to dość żmudne dla innych z kolei bardzo interesujące, dlatego poświęcają temu bardzo dużo czasu. Kolejnym rodzajem hobby preferowanym zarówno przez młodych jak i starszych ludzi są podróże. Zwiedzanie różnych zakątków kraju czy świata także wiąże się z pewnym ryzykiem i pochłania wiele pieniędzy. Jeśli ktoś nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu i jest żądny przygód to nie ma to dla niego żadnego znaczenia. Kolejnym hobby, które spotyka się z wielkim zainteresowaniem i raczej niewielkim ryzykiem jest taniec. Emitowane w ostatnich latach programy takie jak Gwiazdy tańczą na lodzie czy też Taniec z Gwiazdami skutecznie podwyższyły liczbę osób uczęszczających na kursy tańca w naszym kraju a także poza jego granicami. Zagraj juz teraz w oko w Internecie w wersje gry online!

ZAGRAJ TERAZ