9

Poker w Internecie zawsze będzie wyjątkowo popularną i ciekawą rozrywką dla wielu osób

Poker internetowy to chyba najbardziej znana gra hazardowa świata. Jego historia jest dość ciekawa. Powszechna jest opinia, że na początku była to niewinna gra, w którą grali pasażerowie statków pływających po rzece Missisipi w osiemnastym wieku.

Każdy zawodnik otrzymywał po pięć kart, a cała talia (począwszy od dziesiątek do asów) liczyła jedynie dwadzieścia kart. Niektórzy jednak uważają, że poker wywodzi się z kraju z drugiego końca naszej planety.

Naukowcy próbują dowieść, że gra ta wywodzi się z Chin, gdzie była już powszechna ponad sto lat przed naszą era. Inni bardziej skłaniają się do stwierdzenia, że pierwowzorem pokera była hinduska gra – ganjifa. Najbardziej prawdopodobna jest teoria, że wszystko zaczęło się od brytyjskiej gry as nas, którą do Stanów sprowadzili wraz ze swoją kulturą Brytyjczycy. Poker online na początku swojego „istnienia” w Stanach Zjednoczonych był najbardziej popularny na południu, szczególnie w francuskiej dzielnicy Nowego Orleanu, skąd rozprzestrzenił na cały kraj.

Gra ta jest naprawdę wyjątkowa, coraz więcej osób stara się wziąć udział w tej niesamowitej rozrywce. Mówi się w dodatku, że gra ta jest naprawdę ciekawa, pozwala nam bowiem brać udział w dokonałej zabawie, która może zapewnić nam zabawę na długi czas, często całą noc. To wszystko sprawia, że osoby biorące udział w tej niesamowitej grze mogą się doskonale bawić i zapewniają sobie olbrzymie emocje. W dodatku, można wygrać całkiem sporo w tej grze, dlatego też coraz więcej osób decyduje się na udział w niej licząc przede wszystkim na sporą wygraną, która jest wyjątkowo ważna w każdej sytuacji.

ZAGRAJ TERAZ