9

Sławni pokerzyści w internecie

Kim oni są czyli kim są sławni pokerzyści ? Są to ludzie z różnych środowisk, jedni od samego początku miłowali pokera, przechodzą ze swoimi tajnikami do internetu, drudzy zaś słysząc o możliwości szybkiego zarobku postanowili spróbować szczęścia i okazali się również dobrzy w swojej profesji.

Co wyróżnia tych ludzi od innych sław ? Różnica jest duża, bowiem Ci ludzie działają cały czas i rozgrywają partię z innymi ludźmi którzy nie są jednak tak zaawansowani jak oni, tak więc nie trzeba mieć znajomości aby móc zagrać z internetowymi gwiazdami pokera.

Myślę że bardzo przydatną sprawą jest dokonać małego opisu, tak więc poniżej przedstawiam wam elitę internetowego pokera.

Doyle Brunson
– Legenda pokera. Chociaż ma już ponad 73 lata i jest już dobrze usytuowany finansowo, prężnie uczestniczy w rozgrywkach. Zdobywca 10 bransolet mistrzostw WSOP (World Series of Poker)

Johnny Chan
– Kolejna legenda zawodów WSOP, wielokrotny zwycięzca z Hon Kongu. Jogny jest idolem głównej postaci filmu „Rounders” (pol. „Hazardziści”).

Joe Hachem
– Mistrz świata WSOP 2005. Raczej anonimowy Australijczyk który jest prostym człowiekiem i nie uznaje wielkiej sławy, jednak wygrane które zdobył (7,5 miliona dolarów) raczej już go tak nie rażą 😉

Dan Harrington
– Mistrz świata z roku 1995. Zapalony gracz w pokera oraz szachy, ceniony człowiek w środowisku dzięki opublikowaniu książki „Harrington on Holdem”, która według wielu uznawana jest za biblię pokera.

Phil Ivey
– Młody, trzydziestoletni gracz z Atlantic City, który w swoim środowisku za niezwykły talent jest uważany od nie dawna. Dzięki jego kolorowi skóry uważany jest za „Tiger Woods pokera”.

Chris Moneymaker
– Jego przygoda z pokerem była dosyć przypadkowa, grywał on sobie amatorsko przez internet, pewnego dnia postanowił z nudów wziąć udział w konkursie który zaprowadził go do WSOP 2003 gdzie wygrał zawody, tak samo jak i te które zostały zorganizowane rok później.

ZAGRAJ TERAZ